[{ data.addrList[state.curAddr].title }]
[{ phone[0] }]
[{ data.addrList[state.curAddr].addr }]
Адреса и телефоны
Выберіть телефон
для дзвінка
[{ phone[0] }]
Відміна
Виготовлення шаблонів
Київський район
Одеса, вул. Ак. Глушко, 22Б
Приморський район
Одеса, пров.Князівський, 33
(Новий Ринок)

Про компанію

Linea Panorama – це діагностичний центр із широким спектром послуг. Все, що Вам необхідно знаходиться в одному місці, що дозволяє Вам заощаджувати багато часу і коштів.

У нашому діагностичному центрі проводять такі обстеження:

1.Комп'ютерна томографія щелепно-лицьової області:

Швидке, нешкідливе та точне обстеження. Завдяки новітньому обладнанню фірми Planmeca Promax Ви отримуєте деталізовані знімки з неймовірною роздільною здатністю. Видно буквально все!

2.Алергопроби:

Якщо у Вас є алергія, ми намагатимемося виявити, на що у Вас виникла реакція. Список алергенів у світі великий і ми можемо перевірити реакцію Вашого організму на більшість із них.

3.Аналізи (весь спектр):

У діагностичному центрі Linea Panorama Ви можете здати будь-який аналіз та отримати результат у найкоротші терміни.

4. Консультація алерголога:

Дуже зручно перед та після здачі аналізів проконсультуватися з нашим сімейним лікарем та фахівцями в галузі алергології, педіатрії та кардіології. І підкажемо, порадимо, що робити, виходячи з результатів Ваших аналізів.

5. Алергопроби на анестетики (прик-тест, забір крові).

Після обстеження у нашому діагностичному центрі, у Вас на руках будуть результати, які забезпечать Вас від небажаних наслідків анестезії.

Вам не обов'язково чекати направлення лікаря. Приходьте до нас, і ми проведемо Вам консультацію. Людина, яка грамотно розпоряджається своїм часом і цінує професіоналізм, звертається до нас самостійно і вже з готовими аналізами відправляється на прийом до лікаря, який одразу може призначити лікування згідно з результатами обстеження, пройдені в нашому діагностичному центрі.