[{ data.addrList[state.curAddr].title }]
[{ phone[0] }]
[{ data.addrList[state.curAddr].addr }]
Адреса и телефоны
Выберіть телефон
для дзвінка
[{ phone[0] }]
Відміна
Виготовлення шаблонів
Київський район
Одеса, вул. Ак. Глушко, 22Б
Приморський район
Одеса, пров.Князівський, 33
(Новий Ринок)

Ціни

Діагностичний центр Лінеа Панорама знаходиться у центрі Одеси. Ми виконуємо такі послуги: комп'ютерна томографія (КТ) щелепи, панорамний знімок зубних рядів, комп'ютерна томографія СНЩС, КТ верхньої щелепи та пазух носа, пазух носа та гайморових пазух, КТ середнього вуха.

У нас Ви можете зробити панорамну фотографію зубних рядів. Комп'ютерний томограф може зробити комп'ютерну томографію (КТ) як однієї, і двох щелеп, чи окремого сегмента щелепи. Комп'ютерна томографія щелеп - великий помічник як стоматологам-терапевтам, а й хірургам.

Лінеа Панорама допоможе вам у діагностиці стоматологічної проблеми своїм дослідженням за 5 хвилин. Ми допомагаємо ЛОР-лікарям у діагностиці за допомогою комп'ютерної томографії (КТ) носових та гайморових пазух. Томограф Планмека відкриває всю інформацію про анатомію пацієнта в найдрібніших подробицях.

Дослідження щелеп не прив'язане до віку пацієнта, і доступне всім: від дітей до людей похилого віку. Томограф Планмека у діагностичному центрі "Лінеа Панорама" не шкідливий навіть вагітним!

Комп'ютерна томографія (КТ) - швидко та нешкідливо за 5 хвилин у Лінеа Панорама!