[{ data.addrList[state.curAddr].title }]
[{ phone[0] }]
[{ data.addrList[state.curAddr].addr }]
Адреса и телефоны
Выберіть телефон
для дзвінка
[{ phone[0] }]
Відміна
Виготовлення шаблонів
Київський район
Одеса, вул. Ак. Глушко, 22Б
Приморський район
Одеса, пров.Князівський, 33
(Новий Ринок)

Алергопроби - послуги

Прик-тест.Експрес-діагностика алергічних реакцій у стоматології Стоматологічне лікування немислимо без анестезії. Але слід пам'ятати про ускладнення, які можуть виникнути після цієї маніпуляції. Одним із найпоширеніших ускладнень є алергічна реакція на введений препарат. Число пацієнтів з обтяженим алергологічним анамнезом зростає. Як убезпечити лікаря та пацієнта під час лікування від неприємностей, пов'язаних із цим ускладненням? За допомогою експрес-діагностики алергічних реакцій-прик-тесту.

Що таке прик-тест

Сучасна стоматологія, і особливо  — дитяча, орієнтована не лише на те, щоб надати якісні послуги пацієнтові, а й зробити це максимально безболісно та безпечно. Звісно ж, у таких випадках виправдане застосування анестетиків. До знеболювальних препаратів всі вже давно звикли, але слід зауважити, що при доборі анестетика лікар має бути впевненим у тому, що пацієнт не має на нього алергічної реакції. Сьогодні вже ні для кого не є секретом,  що з кожним роком все більше дітей починає страждати на всілякі алергічні реакції на зовсім різні алергени (у тому числі на медичні препарати). У такому випадку цілком природним є проведення алергопроби (або прик-тесту). Прик-тест  –це швидка, зручна, надійна процедура виявлення наявності/відсутності алергії на певний знеболюючий препарат.

 «Прик-Тест» має низку важливих переваг:

  1. Препарат перед тестуванням розлучається розчином розчинюючої рідини, що максимально наближає його до алергену. Важливо, що це відбувається не в організмі, коли препарат уже в крові, а in vitro.
  2. Проводиться позитивний та негативний контроль, тим самим лікар отримує відомості про інформативність шкіри, а значить про об'єктивність самої проби.
  3. Дітям тестування можна проводити з 3-х років.
  4. Чи не наводить страху на пацієнтів, діти переносять його цілком спокійно.
  5. Діагностика займає до 20 хвилин.
  6. Методика та критерії оцінки проби стандартизовані.
  7. Існує спеціальний набір, що робить пробу зручною та доступною.

Методика проведення «Прік-Тесту»

КШкіра передпліччя обробляється 70%-м спиртом, на 5 см нижче ліктьового суглоба наноситься одна крапля розчину гістаміну 0,01% - позитивний контроль, на 2 см нижче наноситься крапля розчинної рідини - негативний контроль, ще на 2 см нижче розчин контрольного препарату. Потім через краплі спеціальними ланцетами проводиться укол (допускається плавно провертати ланцети на 180 градусів). – ротаційний Прік-Тест), одночасно можливо тестувати до 5 препаратів.

Оцінка проби проводиться за позитивного та негативного контролю:

 • 0мм - негативна реакція
 • 1-2мм - сумнівна реакція
 • 3-7мм - позитивна реакція
 • 8-12мм - виражена позитивна реакція
 • 13мм і більш-гіперергічна реакція
Важливо, що під час проведення такої проби стоматолог отримує об'єктивну інформацію та приймає обґрунтоване рішення.