[{ data.addrList[state.curAddr].title }]
[{ phone[0] }]
[{ data.addrList[state.curAddr].addr }]
Адреса и телефоны
Выберіть телефон
для дзвінка
[{ phone[0] }]
Відміна
Виготовлення шаблонів
Київський район
Одеса, вул. Ак. Глушко, 22Б
Приморський район
Одеса, пров.Князівський, 33
(Новий Ринок)

Комп'ютерна томографія - послуги

Панорамний знімок (ортопантомограма)

Площинний знімок, який показує всю зубощелепну систему пацієнта загалом: обидві щелепи, зуби, СНЩС, проекцію нижньощелепного нерва, гайморові пазухи. Призначається всім пацієнтам перед початком будь-якого стоматологічного лікування, у тому числі для проведення первинної чи планової консультації стоматолога-терапевта.

Комп'ютерна томографія (3D-томограма)

Це цифрове тривимірне зображення зубощелепної системи, одержуване шляхом рентгенодіагностичного дослідження.

Це дуже інформативне дослідження лікаря. Воно допоможе поставити діагноз і провести диференціальну діагностику, активно застосовується у стоматології та отоларингології. Відрізняється від ОПТ (ортопантомограмма) тим, що дозволяє розглянути не плоске, а тривимірне зображення всієї щелепи чи іншої досліджуваної області.

КТ середнього вуха

Комп'ютерна томографія цієї частини тіла дозволяє ретельно і детально досліджувати як будова органу, а й розпізнати різні новоутворення. КТ вуха найчастіше використовують при збоях у роботі вестибулярного апарату та при порушеннях слуху.

Комп'ютерна томографія зони 1-2 зубів

Це цифрове тривимірне зображення певного сегмента щелепи, яким цікавиться лікар. До зони дослідження потрапляють від 3 до 5 зубів залежно від анатомічних особливостей пацієнта.

Комп'ютерна томографія СНЩС (скронько-нижньощелепного суглоба) відкритий, або закритий рот. Основними показаннями для призначення цієї процедури є:

  • підозри на аномалії розвитку скронево-нижньощелепного суглоба;
  • підозри на пухлинні утворення в галузі СНЩС;
  • планування імплантації зубів;
  • вивчення наслідків травм, вивихів чи підвивихів суглобового диска чи суглобової головки.

Комп'ютерна томографія щелеп та СНЩС

Виявляє можливу наявність патології у цій зоні, що дозволяє поставити точний діагноз та спланувати ефективний та успішний курс лікування у кожному конкретному випадку.

КТ придаткових пазух носа

Діагностичне дослідження, яке допомагає лікарям діагностувати та лікувати захворювання синусів (придаткових пазух носа), виявити патології та травми кісток лицьового скелета. На комп'ютерну томографію придаткових пазух, як правило, направляють ЛОР лікарі та щелепно-лицьові хірурги.

Комп'ютерна томографія верхньої щелепи та гайморових порожнин

Допоможе поставити діагноз та провести диференціальну діагностику, активно застосовується у стоматології та отоларингології.

Роздрукування зони зубів

Якщо лікар не має можливості відкрити диск з дослідженням, ми можемо роздрукувати зону зубів (1-4 зуби) на фотопапері.