[{ data.addrList[state.curAddr].title }]
[{ phone[0] }]
[{ data.addrList[state.curAddr].addr }]
Адреса и телефоны
Выберіть телефон
для дзвінка
[{ phone[0] }]
Відміна
Виготовлення шаблонів
Київський район
Одеса, вул. Ак. Глушко, 22Б
Приморський район
Одеса, пров.Князівський, 33
(Новий Ринок)

Обладнання


Стоматологія, як і люба наука, не стоїт на місці. Лікарям - стоматологам необхідно постійно йти в ногу з часом, бути в курсі всіх відкриттів та досягнень, освоювати нові методи діагностики та лікування. Саме тому для діагностики Linea Panorama використовує ортопантомограф Planmeca ProMax.

Planmeca ProMax 3D - універсальний високотехнологічний ортопантомограф, сконструйований для отримання повної інформації про анатомію пацієнта у найдрібніших деталях.

На даний момент, основними методиками рентгенологічного обстеження пацієнтів є - орто і дентальна рентгенографія, при цьому цифрові технології активно виштовхують плівкові методи отримання знімків. виконати потрібні виміри.

Сукупність цих факторів призвела до створення компанією Planmeca апарату нового покоління – ProMax 3D. Запатентована технологія дозволила отримати високоякісні рентгенівські зображення в трьох площинах (фронтальної, сагітальної та аксіальної) при цьому дотримуються норм радіаційної безпеки пацієнта та медичного персоналу.

Уникальна комбінація 3D

Planmeca OY перша компанія, яка об'єднала одержання трьох різних типів даних 3D у рентгенівському апараті.

Planmeca ProMax ® 3D сім'я об'єднує Конусно-променеву комп'ютерну томографію (КЛКТ), 3D фото обличчя та 3D сканування моделі в одне 3D-зображення - з використанням передового програмного забезпечення.

Ця комбінація створює віртуального пацієнта у 3D, допомагаючи з усіма вашими клінічними потребами.

Передові технології

Ідеальне співвідношення роздільна здатність знімка до рівня дози для пацієнта.

Оптимальний розмір обсягу та області для кожного клінічного випадку.

Спеціальні протоколи візуалізації для стоматологічних та ЛОР програм.

Простота в експлуатації

Planmeca ProMax ® 3D апарати відомі у всьому світі за неймовірну простоту у використанні та винятковий комфорт пацієнта.

Комфортність пацієнта призводить до приємного робочого процесу візуалізації та досягнення кращої якості зображення.

Відкрите становище пацієнта

Легке позиціонування та відсутність почуття клаустрофобії для вашого пацієнта. Точне регулювання позиціонування джойстиком із використанням лазерів.

Можливість перевірити правильність позиціонування із попереднім переглядом знімка. Легке розміщення пацієнта в інвалідному візку.

Найкраща якість зображення з оптимальною дозою

Імпульсна рентгенографія значно знижує дозу опромінення пацієнта та створює стробоскопічний рентгенівський ефект. Разом із коротким часом сканування він усуває артефакти, сприяючи унікальній якості зображення. ROI (область сканування) – функція реконструкції, яка може генерувати нове зображення з малим обсягом векселі даних із раніше зробленого зображення, з великим обсягом вокселя, забезпечуючи більш точну діагностику без додаткової дози випромінювання для пацієнта.

Planmeca ARA™– насолоджуйтесь якістю 3D-знімків без артефактів

Металеві реставрації та запломбовані кореневі канали в ротовій порожнині пацієнта можуть бути причиною виникнення тіней і смуг у КЛКТ зображеннях. Інтелектуальна система Planmeca АRA™ ефективно видаляє ці артефакти з зображень, виконаних на апаратах Planmeca ProMax® 3D. Наш новаторський алгоритм ґрунтується на евристичній моделі та є результатом великих наукових досліджень та величезної кількості клінічних даних пацієнтів.

3D сканування моделі

Ви можете використовувати всі рентгенівські апарати в сім'ї Planmeca ProMax 3D для сканування зліпків - чудова функція, яка була першою в галузі наших рентген апаратів.

З нашим передовим програмним забезпеченням Planmeca Romexis ® цифрові моделі у форматі .stl доступні миттєво і зберігаються для подальшого використання.

2D SmartPan™– унікальна система отримання панорамних 2D знімків
  • Унікальна система для 2D зйомки
  • Для панорамної 2D зйомки використовує той же датчик, що і для 3D зйомки, тим самим усуваючи необхідність зміни датчиків
  • Користувачі можуть переглядати панорамні зображення кількох зрізів та вибирати найбільш підходяще для встановлення діагнозу.
  • Єдине позиціонування пацієнта та параметри обробки зображення для 2D програм